Teuta del me shoqet e saj, secila po duket më zonjë se tjetra – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta del me shoqet e saj, secila po duket më zonjë se tjetra

08:15 | 27 Janar 2019

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet me dy mikesha të saj dhe të trija po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: