Teuta i bën gati vajzat për gjumë, kështu përqafohen ato para gjumit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta i bën gati vajzat për gjumë, kështu përqafohen ato para gjumit

21:59 | 14 Shkurt 2019

Teuta Krasniqi përveç që njihet si aktore shumë e suksesshme, ajo është edhe tejet e përfolur në publik për jetën e saj private.

Ajo është e martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë shumë e angazhuar, ajo është edhe mjaft aktive në rrjete sociale.

E sonte, ajo ka postuar një fotografi ku shihen vajzat e saj para se të flejnë, e që na tregon sa shumë e duan ato njëra-tjetrën./ORAinfo/

Komento: