Teuta publikon një imazh provokues, cili do të jetë reagimi i Adonisit?

22:53 | 23 Janar 2019

Teuta Krasniqi është aktorja shumë e njohur shqiptare dhe që me rolet e saj arriti të jetë e njohur shumë në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo së fundi është përfolur shumë sidomos për jetën e saj private.

Teuta është martuar për herë të dytë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Teuta sot ka publikuar një imazh tepër provokuese.

Kjo është ndër fotot joshëse që Teuta ka publikur kohëve të fundit në rrjetet sociale. /ORAinfo/

Komento: