Teuta sapo doli nga frizerja, ndryshimi i saj iu lë pa fjalë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teuta sapo doli nga frizerja, ndryshimi i saj iu lë pa fjalë

20:39 | 16 Janar 2019

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret më të suksesshme dhe më të pëlqyera shqiptare.

Viteve të fundit ajo ka qenë shumë e komentuar në media e në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është e martuar për të dytën herë dhe ka dy vajza nga të dyja martesat.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot ka postuar një foto ku shihet që sapo doli nga grimerja dhe me ndryshimin e ri duket aq bukur./ORAinfo/

Komento: