Teuta sapo doli nga grimerja, do të befasoheni nga pamja e saj

22:31 | 08 Janar 2019

Teuta Krasniqi po del të jetë një ndër aktoret më të suksesshmet dhe më të pelqyera shqiptare.

Ajo tani përveç që ushtron profesionin si aktore, së fundmi ka hapur edhe një klub me kurse të arteve, për fëmijë, përcjell ORAinfo.

Krahasa kësaj, ajo është edhe shumë e përkushtuar në familjen e saj, në burrin dhe dy vajzat e saj.

Teuta është edhe shumë aktive në rrjete sociale, e sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet që posa ka dalë nga grimerja dhe është rregulluar si kurrë më parë./ORAinfo/

Komento: