Teutës i vjen motra me mëngjes, por ja çfarë merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Teutës i vjen motra me mëngjes, por ja çfarë merr gjithë vëmendjen

13:10 | 18 Janar 2019

Teuta Krasniqi është aktorja e njohur shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku.

Ajo u bë tejet e pëlqyer sidomos me rolin e saj të ‘Sarandës’ në serialin e njohur ‘Kafeneja jonë’, përcjell ORAinfo.

Teuta tani është martuar për të dytën herë dhe ka dy fëmijë nga të dyja martesat.

Ndonëse është shumë e përkushtuar në profesion dhe në familje, ajo është tejet aktive në rrjetet e saj sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se i ka ardhur motra e saj, mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është se ato kanë bërë foto pa grim./ORAinfo/

Komento: