Tiani viziton axhin Polinik, vëllaun e Patrisin, kështu e pret ai nipin e vetëm – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tiani viziton axhin Polinik, vëllaun e Patrisin, kështu e pret ai nipin e vetëm

16:44 | 10 Shkurt 2019

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Patrisi me postime të shumta.

Sot ai përmes një postimi ka treguar se e ka dërguar Tianin për vizitë tek axha Polinik.

Vëllau i Patrisit e do shumë Tianin./ORAinfo/

Komento: