Tregon Kaltrina, ja edhe sa kohë i kanë mbetur deri në lindje të vajzës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tregon Kaltrina, ja edhe sa kohë i kanë mbetur deri në lindje të vajzës

08:24 | 07 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica është ndër moderatoret më të dashura për publikun tonë.

Atë tashmë mund ta shohim ҫdo ditë në emisionin e mëngjesit, shkruan ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo ka pranuar disa pyetje nga ndjekësit e saj, e një ndër to është edhe ajo se në cilin muaj të shtatzënisë është.

Kaltrina është përgjigjur se është në muajin e tetë, pra edhe dy muaj do vijë në jetë vajza e dytë e saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!