Tuna bashkëpunim me burrin e saj, Patrisin, shikoni si këndojnë së bashku – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Tuna bashkëpunim me burrin e saj, Patrisin, shikoni si këndojnë së bashku

21:34 | 11 Janar 2019

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në shoë bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet duke kënduar, ku Patrisi po e përcjellë me një intrument.

Një bashkëpunim i bukur do të dilte nga të dy./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!