Tuna dhe Patrisi dalin me shoqëri, e bëjnë veturën ‘rrëmujë’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna dhe Patrisi dalin me shoqëri, e bëjnë veturën ‘rrëmujë’

16:17 | 12 Shkurt 2019

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Patrisin dhe me shoqëri.

Të gjithë së bashku janë në veturë dhe duket se po kalojnë mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento: