Tuna i lë vetëm në shtëpi, por ja si po e lazdron Patrisi djalin

20:39 | 25 Shkurt 2019

Tuna tani jetën e saj po e vazhdon në Prishtinë, së bashku me burrin, Patrisin dhe djalin, Tianin.

Duke qenë se Tuna shumë e angazhuar në profesion, është Patrisi ai që merret më shumë me djalin e këtë e kanë pranuar të dy, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, Patrisi ka postuar një foto ku shihet se po e mëson Patrisin të bëjë gjeste të pahijshme./ORAinfo/

Komento: