Tuna jashtë shtëpisë, Patrsi vë në gjumë Tianin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna jashtë shtëpisë, Patrsi vë në gjumë Tianin

19:56 | 07 Shkurt 2019

Patris Berisha është bashkëshorti i këngëtares së mirënjohur shqiptare, Tunës.

Lidhja e tyre bëri bujë shumë të madhe në media e në publik dhe më pas edhe lindja e djalit të tyre zuri jo pak hapsira në media rozë, përcjell ORAinfo.

Tuna tani është tejet e angazhuar në profesionin e saj, dhe shpesh herë e ka përmendur që është Patrisi ai që merret me shumë me djalin.

E këtë e vërejmë edhe sonte, teksa Tuna nuk është në shtëpi, Patrisi e vë Tianin në gjumë./ORAinfo/

Komento: