Tuna ka dalur në darkë me shoqëri, shikoni si është rregulluar

23:50 | 13 Janar 2019

Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo publikuar një foto në të cilën shihet se ka dalur me shoqëri dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: