Tuna lë Patrisin e Tianin në shtëpi, me këtë veshje shfaqet rrugëve të Zvicrrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Tuna lë Patrisin e Tianin në shtëpi, me këtë veshje shfaqet rrugëve të Zvicrrës

13:11 | 06 Janar 2019

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur në publikun shqiptar me emrin artistik, Tuna.

Ajo tani jeton në Prishtinë së bashku me burrin e saj, Patrisin dhe djalin e tyre, Tianin, përcjell ORAinfo.

Gjatë kësaj kohe ajo ka qenë shumë aktive në koncerte e mbrëmje në Kosovë e jashtë vendit.

E sot, ajo ka postuar një fotografi nga Luzerni ku shfaqet me një veshje mjaft elegante dhe plot stil./ORAinfo/

Komento: