Tuna shtatzënë? Flet këngëtarja

22:06 | 07 Janar 2019

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur në publikun shqiptar me emrin artistik, Tuna.

Ajo tani jeton në Prishtinë së bashku me burrin e saj, Patrisin dhe djalin e tyre, Tianin.
Tuna e ka dhënë përgjigjen e shumëpritur.

Lidhja e këngëtares Tuna Sejdi dhe Patris Berishës ka qenë e shumë komentuar që nga fillimet e para, shkruan lajmi net.

Portali jonë ishim të parë që e zbuluam se ata janë bashkë e më pas edhe për shtatzëninë të cilën e konfirmuan burime të afërta me çiftin.

E edhe pas martesës emrat e tyre i kemi hasur shpesh nëpër media, shkak i zërave që Tuna i ka prishur raportet me familjen e Patrisit dhe jo vetëm.

Rreth kësaj, dhe mundësisë për një fëmijë të dytë me Patrisin ajo ka folur si rrallë herë gjatë një interviste të dhënë për ‘Mirage’ të cilën ua sjellim në vazhdim.

Komento: