U bë nënë, por gjen kohë për vetën, kaq bukur është rregulluar Lolita sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U bë nënë, por gjen kohë për vetën, kaq bukur është rregulluar Lolita sot

12:18 | 07 Shkurt 2019

Besnik Qaka dhe Lolita Begolli i dhanë fund beqarisë së tyre në një festë me familjarë gjatë vitit të kaluar.

Kurse tashmë çifti janë bërë prindër edhe të një vajze të vogël të quajtur, Una, shkruan ORAinfo.

Lolita edhe pasi është bërë nënë, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e rregulluar tejet bukur.

Lolita është një femër shumë e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento: