U dashuruan në serial, ky është i dashuri i Exhesë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U dashuruan në serial, ky është i dashuri i Exhesë

14:36 | 30 Janar 2019

Serialet turke vazhdojnë që të shikohen shumë nga audiennca shqiptare.

Afra Saracoglu dhe Alp Navruz janë dy aktorë që i shohim në serialin «Zonja Fazilet dhe të bijat». Përtej faktit që i ka bashkuar ky serial për ta thuhet edhe të tjera fjalë.

Aktorja Afra Saracoglu, dyshohet se është duke u frekuentuar me kolegun e saj, Alp Navruz. Dyshja është parë duke darkuar së bashku. Madje edhe në praninë e familjeve përkatëse.

Ata kaluan mbrëmjen në një restorant të qetë dhe diskret. Aktorët vazhdojnë të ”kamuflojnë” takimet e tyre, si takime pune. Ndërsa pyetjes nëse kanë diçka më tepër bashkë, i përgjigjen: Jemi miq shumë të mirë, asgjë më tepër.

Komento: