U fye keq pasi komentoi vajzën e Arkanit, Sellma bën këtë veprim – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U fye keq pasi komentoi vajzën e Arkanit, Sellma bën këtë veprim

18:47 | 15 Mars 2019

Sellma Kasumoviç është një ndër grimeret më të pëlqyer shqiptare

Ajo është shumë e njohur si në Kosovë ashtu edhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Së fundi ajo është përfolur shumë pasi I komentoi vajzës së Arkanit dhe Cecës, duke e quajtur atë të bukur.

E pasi mori shumë komente negative nga shqiptare, Sellma bëri një postim ku e arsyeti vetën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!