U largua nga Barcelona, ja ju po përfundon Alves – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U largua nga Barcelona, ja ju po përfundon Alves

19:32 | 02 Korrik 2022

Pas gjashtë muajsh në Barcelonë, Dani Alves është sërish një agjent i lirë dhe i etur për futboll të nivelit të lartë për të forcuar shpresat e tij për të bërë udhëtimin e Brazilit në Kupën e Botës në Katar në nëntor.

Tani, një kandidat i ri është shfaqur për nënshkrimin e tij në formën e klubit ambicioz të Serie A, Athletico Paranaense, përcjell ORAinfo.

Presidenti i palës Coritiba ka marrë kontrollin personal të negociatave me 39-vjeçarin, por ata ka të ngjarë të përballen me konkurrencë të ashpër përpara se të nënshkruajnë ndonjë marrëveshje./ORAinfo/

Komento: