U largua nga skena, por nuk do të besoni sa shumë janë rritur fëmijët e Alma Bektashit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U largua nga skena, por nuk do të besoni sa shumë janë rritur fëmijët e Alma Bektashit

20:28 | 06 Shkurt 2019

Alma Bektashi ëstë emri I këngëtares që për vite ka qenë tejet aktive në skenën muzikore.

Ajo tani u largua nga skena muzikore dhe që nga emisioni The Voice of Albania para pak vitesh, nuk u pa më në asnjë ngjarje muzikore, shkruan ORAinfo.

Edhe pse u largua nga skena, Alma është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram.

E në foto që i ka postuar, shohim që fëmijët e saj janë rritur shumë./ORAinfo/

Komento: