U martua para pak muajsh, por ja çfarë kanë bërë sot ‘Hazani’ dhe burri i saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U martua para pak muajsh, por ja çfarë kanë bërë sot ‘Hazani’ dhe burri i saj

15:12 | 06 Janar 2019

Deniz Baysal është aktorja shumë e njohur turke që me rolet e saj arriti të jetë e pëlqyer në publikun kombëtar dhe të huaj.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur dhe e pëlqyer me rolin e saj të ‘Hazanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’,
përcjell ORAinfo.

Ajo me këtë rol u bë shumë e pëlqyer për publikun, meqë luante një ndër rolet kryesore.

E sot, ajo dhe burri I saj kanë shkuar në një pushim dhe nga atje ka postuar fotografi, e që duket edhe më bukur se në serial./ORAinfo/

Komento: