U nda nga e dashura, por nuk do të besoni me cilën aktore u lidh ‘Sinani’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U nda nga e dashura, por nuk do të besoni me cilën aktore u lidh ‘Sinani’

16:07 | 09 Shkurt 2019

Ishte roli i ‘Sinanit’ në serialin turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ ai që e bëri të njohur aktorin turk Alp Navruz.

Suksesi i tij i madh depërtoi edhe jashtë kufijve turk duke u bërë kështu shumë i njohur dhe i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar u bë I njohur me këtë rol ndonëse luajti edhe shumë filma dhe seriale të tjera.

Së fundi u përfol se ai u nga nga e dashura e tij dhe tani mediat turke flasin për një lidhje të mundshme në mes të tij dhe aktores së njohur turke, Alina Boz./ORAinfo/

Komento: