U nda nga i dashuri, ja si ka përfunduar Exhe

19:07 | 11 Janar 2019

Afra Saracoglu dhe Eray Altay i dhanë fund lidhjes së tyre javën që shkoi.

Ata u njohën në shesh xhirimin e “Zonja Fazilet dhe të bijat” dhe qëndruan së bashku për rreth 6 muaj. Sipas gecce.com, xhelozia ishte një nga shkaqet kryesore pse dy të rinjtë u ndanë.

Thuhet se Atlay është bërë mjaft xheloz për kolegun e ri të Afrës me të cilën ajo po interpreton në projektin e saj të fundit.

Komento: