U nda nga i dashuri, ja si ka përfunduar Exhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

U nda nga i dashuri, ja si ka përfunduar Exhe

19:07 | 11 Janar 2019

Afra Saracoglu dhe Eray Altay i dhanë fund lidhjes së tyre javën që shkoi.

Ata u njohën në shesh xhirimin e “Zonja Fazilet dhe të bijat” dhe qëndruan së bashku për rreth 6 muaj. Sipas gecce.com, xhelozia ishte një nga shkaqet kryesore pse dy të rinjtë u ndanë.

Thuhet se Atlay është bërë mjaft xheloz për kolegun e ri të Afrës me të cilën ajo po interpreton në projektin e saj të fundit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!