U nda nga Seldi, por ja kush po e bën të lumtur tani Mimozën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U nda nga Seldi, por ja kush po e bën të lumtur tani Mimozën

17:25 | 19 Janar 2019

Mimoza Shkodra tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, e shkas për këtë u bë lidhja e saj me këngëtarin Seldi Qalliu.

Ata kanë qenë të fejuar për disa muaj dhe si fejesa ashtu edhe ndarja e tyre bëri bujë shumë të madhe në media, përcjell ORAinfo.

Edhe pas ndarjes Mimoza është shfaqur gjithmonë me pamje tërheqëse dhe gjithmonë elegante.

E mbrëmë Mimoza ka dalë me shoqe në një mbrëmje muzikore e në videot që i shohim, ajo shfaqet më e lumtur e kurrë./ORAinfo/

Komento: