U përfol se u nda nga Roberti, me këtë foto Nora ua mbyll gojën të gjithëve

21:23 | 16 Janar 2019

Nora Istrefi dhe bashkëshorti I saj Robert Berisha janë një ndër çiftet më të përfolura dhe më të pëlqyera shqiptare.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani janë prindër të një vajzë që e kanë quajtur Rene, përcjell ORAinfo.

Së fundi në media është përfolur një ndarje e mundshme në mes tyre dhe kjo për faktin që ata nuk kanë postuar një kohë të gjatë foto me njëri-tjetrin.

E sot, Nora ka postuar foto të viteve të kaluara, e ndër to është edhe fotoja me Robertin, e me këtë Nora i ka eliminuar të gjitha dyshimet në lidhje me ndarjen e tyre./ORAinfo/

Komento: