U shërua nga kanceri, por nuk do të besoni në çfarë gjendje ka përfunduar tani ‘Gonyli’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

U shërua nga kanceri, por nuk do të besoni në çfarë gjendje ka përfunduar tani ‘Gonyli’

20:27 | 12 Shkurt 2019

Vahide Percin është aktorja shumë e njohur nga Turqia dhe që arriti të jetë e sukseshme edhe jashtë kufijve turk.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Gonylit’ në serialin shumë të pëlqyer turk ‘Nëna’.

Ajo pati një betejë të gjatë me kancerin dhe tani është shëruar plotësisht.

Mirëpo, duket se tani ka ndryshuar shumë dhe mezi njihet./ORAinfo/

Komento: