Ua kalon të gjithave në dasëm, ja si duket vajza e Mahmut Feratit

11:32 | 15 Janar 2019

Mahmut Ferati është një nga këngëtarët më të njohur të muzikës popullore.

Emri i saj nuk është i panjohur për mediet, shkruan Kosovarja.

Që nga paraqitja e parë në intervista ajo mori vëmendjen maksimale, kjo sepse është vajza e këngëtarit më të kërkuar të muzikës popullore.

Argjenda është tejet aktive në rrjetet sociale, duke marrë pëlqime të shumta dhe komente ndër më pozitivet.

E në një imazh që ka hedhur në llogarinë e saj, shihet se ka qenë pjesëmarrëse në një dasmë, e që vërtetë dukej për mrekulli.

Komento: