United dhe Arsenal në “luftë” për yllin e Romës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

United dhe Arsenal në “luftë” për yllin e Romës

17:32 | 19 Qershor 2022

Klubet për përgatiten të transferojnë emra të rinj.

Manchester United dhe Arsenali po mendojnë për transferimin për sulmuesin e Romës, Tammy Abraham, pretendon Corriere dello Sport, përcjell ORAinfo.

Reprezentuesi anglez luajti në Itali gjatë sezonit 2021-22 dhe tani kërkohet të kthehet në Premier League nga skuadrat në fjalë kanë nevojë për përforcime të mrekullueshme./ORAinfo/

Komento: