Vajza e Edonës ia kalon të gjithave, zgjedh dhuratën më të ëmbël për nënën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vajza e Edonës ia kalon të gjithave, zgjedh dhuratën më të ëmbël për nënën

20:12 | 08 Mars 2019

Edona Llalloshi është këngëtarja që ishte shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Këngët e saj kanë qenë hite të padiskutueshme dhe që dëgjohen edhe në këtë kohë me nostalgji të madhe.

Ajo tani është më pak aktive me këngë të reja, mirëpo, është e pranishme në mbrëmje e koncerte.

Krahas kësaj, Edona është tejet aktive në rrjete sociale e sot ajo ka postuar një foto me të cilën na tregon dhuratën e veçantë që ia ka bërë vajza për 8 Mars./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!