Vajza e Edonës ia kalon të gjithave, zgjedh dhuratën më të ëmbël për nënën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Edonës ia kalon të gjithave, zgjedh dhuratën më të ëmbël për nënën

20:12 | 08 Mars 2019

Edona Llalloshi është këngëtarja që ishte shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.

Këngët e saj kanë qenë hite të padiskutueshme dhe që dëgjohen edhe në këtë kohë me nostalgji të madhe.

Ajo tani është më pak aktive me këngë të reja, mirëpo, është e pranishme në mbrëmje e koncerte.

Krahas kësaj, Edona është tejet aktive në rrjete sociale e sot ajo ka postuar një foto me të cilën na tregon dhuratën e veçantë që ia ka bërë vajza për 8 Mars./ORAinfo/

Komento: