Vajza e Shyhretes rregullohet e bëhet si nuse, kaq e bukur po duket sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Shyhretes rregullohet e bëhet si nuse, kaq e bukur po duket sonte

16:41 | 06 Janar 2019

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Komento: