Vajza e tyre i bën 1 muaj, Labi e Qëndresa publikojnë foton më të ëmbël

19:55 | 21 Janar 2019

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa tani janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura shqiptare.

Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh u bënë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa.

Labi dhe Qëndresa duket se po e shijojnë shumë këtë kohë si prindër të ri dhe këtë e shohim në postimet që i bëjnë ata, shkruan ORAinfo.

Qëndresa para pak çastesh ka publikuar një foto me Labin pranë vajzës së tyre.

Ata këtë e kanë bërë në 1 mujorin e lindjes së saj ku, ku shihen të përkushtuar si asnjëherë më parë. /ORAinfo/

Komento: