Vajza e vetme e Lules dhe Medës ka ditëlindjen, nëna ia bën urimin më të bukur

13:26 | 23 Shkurt 2019

Këngëtari kosovar Meda dhe bashkëshortja e tij, Lulja, janë një prej çifteve më të përfolura nga publiku dhe mediat shqiptare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm dhe komentohet shumë, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, në ditën kur vajza e tyre e vetme festoon ditëlindjen e pestë, Lulja ka shkruar fjalët më të bukura për vajzën e saj./ORAinfo/

Komento: