Vajza e vetme e Sabriut ka ditëlindjen, nëna e saj ia bën urimin më ‘prekës’ nga larg – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e vetme e Sabriut ka ditëlindjen, nëna e saj ia bën urimin më ‘prekës’ nga larg

11:04 | 01 Shkurt 2019

Sabri Fejzullahu është një ndër ikonat më të shquara të muzikës shqiptare.

Ai për vite i solli muzikës shqiptare këngë unike që dëgjohen e këndohen edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Sabriu nuk la pa u përfolur edhe për jetën e tij private. Ai tani është martuar dhe ka dy fëmijë.

Vajza e tij, Bulza, sot ka ditëlindjen, e nëna e saj Nera ka postuar një foto në Instagram me të cilën uron vajzën nga larg me urimin më prekës./ORAinfo/

Komento: