Vajza e vetme e tij ka ditëlindjen, Meda iu emocion me dedikimin për të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e vetme e tij ka ditëlindjen, Meda iu emocion me dedikimin për të

14:54 | 23 Shkurt 2019

Mehdin Përgjegjaj është këngëtari që në publik njihet me emrin artistik, Meda.

Ai është një ndër këngëtarët më të kërkuar në dasma dhe ngjarje festive familjare, përcjell ORAinfo.

Meda është i ftuar edhe në shumë mbrëmje e koncerte në Kosovë e më shumë në Diasporë.

Krahas kësaj ai është shumë aktiv në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot,në ditëlindjen e pestë të vajzës së tij ai nuk ka hezituar t’ia bëj dedikimin më emocionues./ORAinfo/

Komento: