Vajza frizerkë e Shyhretes e ‘transformon’ motrën, shikoni si po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza frizerkë e Shyhretes e ‘transformon’ motrën, shikoni si po duket

19:33 | 02 Shkurt 2019

Njomza Salihu Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare Shyhrete Behlulit.

Ajo është një grimere e njohur dhe shumë e suksesshme në punën e saj, përcjell ORAinfo.

Punën e saj ajo vazhdimisht e publikon në profilin e saj në Instagram.

E sot, ajo ka postuar një foto të motrës së saj, Gresës, ku shihet se ia ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket krejt ndryshe./ORAinfo/

Komento: