Vajza ia ndryshoi jetën Albatritit

23:29 | 14 Janar 2019

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë personazhe shumë të përfolura në publik dhe në media.

Ata janë martuar para pak vitesh dhe tani janë prindër të një vajze dhe Egzona është shtatzënë në fëmiun e tyre të dytë.

Albatrit Muqiqi ka qenë sonte në intervistë për emisionin Sevenbizz.

Në Sevenbizz me Meriton Mjekiqin sonte në T7, Albatrit Muqiqi ka treguar për ndjenjën e të qenurit baba.

Ai ka treguar se si vajza e tij me bashkëshorten, Egzonën, i ka ndryshuar jetën:

Përveç vajzës, Albatriti dhe Egzona janë në pritje të binjakëve të cilët do të vijnë në jetë së shpejti.

Komento: