Vajza nuk i ndahet Kaltrinës, ia dhuron përqafimin më të ëmbël nënës së saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza nuk i ndahet Kaltrinës, ia dhuron përqafimin më të ëmbël nënës së saj

22:59 | 02 Shkurt 2019

Kaltrina Mikushnica është emri i një ndër moderatoreve më të përfolura dhe të pëlqyera shqiptare.

Ajo është jo pak e përfolur edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Kaltrina tani është e martuar dhe në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë.

Gjatë kësaj shtatzënie Kaltrina ka ndryshuar shumë e që e shohim në postimet e saj në rrjete sociale, në të cilat është shumë aktive.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet në foto vajza e saj që e ka përqafuar aq fort atë./ORAinfo/

Komento: