Vëllau i Fjollës ka ditëlindjen, ajo e uron me fjalët më të bukura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vëllau i Fjollës ka ditëlindjen, ajo e uron me fjalët më të bukura

19:32 | 28 Janar 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka uruar vëllaun e saj për ditëlindje./ORAinfo/

Komento: