Vjollca dhe Lulja shoqe të ngushta, por ja cila po merr vëmendjen në foton e tyre të fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjollca dhe Lulja shoqe të ngushta, por ja cila po merr vëmendjen në foton e tyre të fundit

18:04 | 30 Janar 2019

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës populore.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Vjollca është tejet aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon foto, e sidomos me gruan e Medës, Lulen, me të cilën duket se janë shoqe të ngushta.

E në një foto që e ka postuar së fundi Vjollca shihen ato të dyja të rregulluara, e që gjithë vëmendjen merr Lulja./ORAinfo/

Komento: