Vjollca e Lulja bashkë në pushime, por veprimi i fundit i Vjollcës i habiti të gjithë

16:56 | 20 Janar 2019

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër këngëtaret më të pëlqyerat nga ky zhanër.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat shihet bashkë me nusën e Medës.

“Me t’bukren Luljetën”- ka shkruar Vjollca në postimin e saj.

Dy zonjat duket se kanë raporte shumë të mira mes vete./ORAinfo/

Komento: