Vjollca e Lulja rregullohen e bëhen si nuse, shikoni si po duken – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjollca e Lulja rregullohen e bëhen si nuse, shikoni si po duken

09:31 | 31 Janar 2019

Luljeta Përgjegjaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Lulja ka një numër të madh të ndjekësve dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Vjollca Haxhiun.

Të dyja po duken tejet bukur me këtë pamje./ORAinfo/

Komento: