Vjollca ende në pushime, por shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjollca ende në pushime, por shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar

19:29 | 24 Janar 2019

Vjollca Haxhiu është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Krahas ngazhimeve që I ka në profesion, Vjollca është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E këto ditë ajo po qëndron në Tajlandë dhe nga atje publikon foto të ndryshme për të na treguar sap o e shijon.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se pushimi i paska bërë mirë sepse duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: