Vjollca ‘harron’ që është dimër, vishet me fustan shumë të hapur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjollca ‘harron’ që është dimër, vishet me fustan shumë të hapur

22:28 | 11 Shkurt 2019

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës populore.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është tejet aktive në mbrëmje e në koncertë, Vjollca është tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan shumë të hapur.

Duket se Vjollca ka ‘harruar’ se ende është dimër./ORAinfo/

Komento: