Vjollca Haxhiu kumton lajmin e hidhur, i vdes personi i dashur

11:28 | 06 Mars 2019

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër këngëtaret më të pëlqyerat nga ky zhanër.

Për dallim nga ditët e tjera, sot për Vjollca Haxhiun nuk është dita më e mirë kjo sepse ajo humbi hallën e saj.

Me fjalë prekëse e pikëlluese, Vjollca i dha sot lamtumirën njërit ndër personave të më dashur për të, shkruan Kosovarja.

Ndër të tjera ajo me pak fjalë shkroi “Ishalla në xhenet halla jem”, duke ndarë këtë pikëllim me të gjithë në rrjetet sociale.

Për më tepër, imazhi në vijim tregon më mirë pikëllimin e saj.

Komento: