Vjollca mori sot surprizën më të bukur, reagimi i saj, i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjollca mori sot surprizën më të bukur, reagimi i saj, i papritur

14:28 | 13 Janar 2019

Vjollca Haxhiu është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Krahas ngazhimeve që I ka në profesion, Vjollca është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë, një parfum dhe një kremë për fytyrë, e nga gëzimi ajo e ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: