Vjollca në Tajlandë për pushime, por atje i ndodhi e papritura

20:10 | 22 Janar 2019

Vjollca Haxhiu është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Krahas ngazhimeve që I ka në profesion, Vjollca është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E këto ditë ajo ndodhet në Tajlandë për pushime, por nga atje ka postuar moment shumë interesant që i ka ndodhur teksa lahej në det./ORAinfo/

Komento: