Vjollca sapo doli nga frizerja, nuk do ta njihni me mënyrën si është rregulluar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vjollca sapo doli nga frizerja, nuk do ta njihni me mënyrën si është rregulluar

14:36 | 15 Mars 2019

Vjollca Haxhiu është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Ajo është një ndër më të ftuarat të këndojë në dasma, mbrëmje e festa të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Përveç që është shumë e angazhuar në profesion, Vjollca është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka postuar një foto ku shihet se sapo ka dalë nga frizerja, e me këtë pamje i ka mahnitur të gjithë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!