Vjollca takohet me motrat Mustafa, shikoni çfarë bëjnë bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjollca takohet me motrat Mustafa, shikoni çfarë bëjnë bashkë

12:27 | 15 Shkurt 2019

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore dhe një ndër më aktivet në zhanrin e saj.

Ndonëse sjell shumë rrallë këngë të reja, ajo është shumë e angazhuar në mbrëmje e në festa familjare, përcjell ORAinfo.

E sonte duket se Vjollca ka shkuar jashtë vendit për të performuar dhe atje është takuar me motrat Mustafa.

Ato nuk kanë hezituar edhe të bëjnë foto bashkë./ORAinfo/

Komento: