Vjollca vishet e rregullohet si nuse, më të bukur s’e keni parë ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjollca vishet e rregullohet si nuse, më të bukur s’e keni parë ndonjëherë

20:34 | 26 Janar 2019

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës populore.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është tejet aktive në mbrëmje e në koncertë, Vjollca është tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e rregulluar si nuse, dhe që duket më bukur se herave të tjera./ORAinfo/

Komento: