Vlora e zonja edhe në kuzhinë, gatuan këtë ushqim tradicional sot – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vlora e zonja edhe në kuzhinë, gatuan këtë ushqim tradicional sot

21:55 | 09 Shkurt 2019

Vlora Çitaku është politikane e njohur kosovare dhe që për momentin ushtron postin e ambasadores kosovare në SHBA.

Ajo ka qenë përherë një ndër politikanet më të zëshme shqiptare, përcjell ORAinfo.

Tani Vlora jeton në Washington edhe atje na njofton me aktivitetet e saj profesionale dhe private.

E sot, ajo ka publikuar foto ku shihet se ka gatuar një ushqim tradicional shqiptar./ORAinfo/

Komento: